Devast®

Firma nieje platcom DPH

Upratovanie spoločných priestorov vykonávame po skončení všetkých prác bezplatne. Opláštenie a obalenie vnútorných priestorov výťahu je samozrejmosťou. Oznam o prácach ako aj o trvaní prác vyvesíme s našim telefónnym číslom. 

Vypratávanie bytov a rodinných domov

Vypratávanie pivníc a garáži

Vypratávanie firiem, kancelárií a skladov

Preprava stavebného materiálu

Odvoz a likvidácia starého nábytku. Preprava zo stavebnín, nákupných centier aj s vynáškou do bytu, dovoz obkladov a dlažieb až do bytu. Dovoz nábytku a stavebného materiálu z nákupných centier (Hornbach, OBI, SIKO, Asko, Sconto nábytok, IKEA, Kika, Gipsol), Dovoz stavebného materiálu zo stavebnín. 

Odvoz a likvidácia stavebného odpadu

Železný odpad a elektro odpad odvážame zadarmo.

Búracie práce každého druhu

od rozpaľovania kotolní, búrania domov, demontáž krovov. Odvoz stavebnej sute, obíjanie obkladov, dlažieb. Jadrové vŕtanie, rezanie stien, vyberanie starých zárubni, demontáž podláh a stropov.

ručné búracie práce v nedostupnom teréne

rizikové spilovanie stromov horolezeckou technikou.

Práce s vysokozdvižnou plošinou

Pílenie stromov

Prečo si vybrať našu spoločnosť?

Spoločnosť DEVAST® Vám ponúkne rozsiahle sťahovacie služby v Bratislave a po celom Slovensku – pokrývame vnútroštátne sťahovanie aj medzinárodné sťahovanie do 3,5 t. Každý zákazník je pre nás jedinečný, Všetky naše služby zostavíme namieru, podľa Vašich individuálnych potrieb. Naše dlhoročné skúsenosti sú našou vizitkou – pôsobíme už viac ako 11 rokov, sú zárukou, že vaše sťahovanie, vypratávanie alebo demontážne práce budú rýchle a bezstarostné.

vypratávanie domov, vypratávacie služby, odvoz odpadu, likvidácia odpadu, preprava stavebného materiálu, vypratávanie pivníc, vypratávanie bytov, vypratávanie firiem, vypratávanie skladov,
vypratávanie domov, vypratávacie služby, odvoz odpadu, likvidácia odpadu, preprava stavebného materiálu, vypratávanie pivníc, vypratávanie bytov, vypratávanie firiem, vypratávanie skladov,